Můj cíl přečíst 100 knížek o osobním rozvoji

Ahoj, no ani nevím jak začít. S tímhle blogem jsem začal na konci roku 2019, ze začátku mě to hodně bavilo, jenže počáteční nadšení vydrželo pár dnů, a pak šlo vše zase do normálu. Články jsem tu nechal, ale už jsem se blogu nevěnoval a začal se věnovat dalším věcem. Dnes je to asi 9 měsíců, co se k blogu vracím s kompletně jiným nápadem a jinými názory než jsem měl tehdy. Momentálně jsem si své staré články přečetl a poté smazal. Upřímně, byl jsem chytrej i tehdy a měl vlastně stejný názory co teď, jen teď v tom mám víc jasno a rozumím proč to tak hlavně je. Čekal jsem že budou opravdu o ničem a že si budu připadat trapně, ale nakonec ne, bylo to fakt dobrý a teď nevím jestli to doopravdy dobrý je.

Důvod proč se vracím? Chci dokumentovat svůj progres ve čtení. Na začátku tohoto roku jsem si dal takový cíl, a tím je přečíst 100 knížek o osobním rozvoji. Všude slyším, že je to nejlepší způsob jak se dostat o kousek dál, být lepším, být chytřejším.. Tak jsem tak nějak začal. Právě teď, co píšu tenhle článek mám přečteno okolo třiceti knížek, což není ani třetina mého cíle. Jasně, není to splnění toho, co chci, ale pořád se posouvám dál a pokračuju. Určitě jsem na tom hodně dobře a určitě svého cíle dosáhnu.

Jak asi budu dokumentovat svůj progres? Každou knížku, co přečtu, si zapíšu abych na ní nezapomněl. Napíšu si přesně kterou knížku jsem přečetl, kolikátá knížka to je, a něco o ní. Není to výhra jen pro mě, ale i pro mé čtenáře (viz. výhra/výhra z knihy „7 návyků úspěšných teenagerů). Navíc, věřte mi, ale bude to zajímavé si to za pár let přečíst 😀

Tak jo, to je asi vše co bych k tomu řekl. Doufám, že to bude mít nějakej smysl a že mě to nepřestane bavit. Věřím, že by to mohlo někomu pomoct ať už ve výběru nové knížky nebo jen ve zjištění nové informace. Děkuju za pozornost a držte mi palce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *